Jacuzzi ogrodowe

Jacuzzi ogrodowe – wanna ogrodowa z hydromasażem to coraz częstszy wybór wśród osób, które chcą postawić na wypoczynek w przydomowym ogrodzie. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości dżakuzi do ogrodu.

Wanny spa ogrodowe, które dostępne są w naszej ofercie nie tylko relaksują po ciężkim, stresującym dniu, lecz także świetnie zaprezentują się w każdym ogrodzie i będą jego przepiękną ozdobą!

Seria SUPREME SPA LINE to nasze topowe rozwiązania, które oferują nawet 91 dysz masujących, wydajne pompy oraz do 8 miejsc dla użytkowników. To propozycja dla wymagających, którzy nie chcą godzić się na żadne kompromisy.

Seria SMART SPA LINE to połączenie kompaktowych wymiarów, komfortu i nowoczesnych rozwiązań z rozsądną ceną. Dysze – może być ich nawet 86 – zapewnią relaks i poprawią samopoczucie, zaś wydajne pompy zagwarantują niezawodną pracę przez cały okres eksploatacji.

Seria TREASURE SPA LINE to propozycje dla tych, którym zależy przede wszystkim na relaksie w pozycji leżącej. Niektóre modele mogą mieć nieco mniejszą szerokość, co sprawia, że będą idealne również do aranżacji wewnątrz.

Seria PREMIUMSPA LINE łączy niezwykle zaawansowane rozwiązania technologiczne z bardzo oryginalnym designem. Subtelna elegancja, delikatnie zaokrąglone kształty i efektowne oświetlenie gwarantuje niezapomniany klimat każdej kąpieli.

Jacuzzi ogrodowe, czyli pozwól sobie na odrobinę luksusu!

Nasze wanny ogrodowe to element luksusu, na który możesz sobie pozwolić w swoim przydomowym ogrodzie :

  • regeneracja, wypoczynek tuż przy własnym domu – lecznicze działanie wody bez konieczności wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne do sanatoriów;
  • systematyczna terapeutyczna kąpieli rozładowuje skutecznie stres, rozluźnia napięte mięśnie, zmniejsza bóle głowy, regeneruje mięśnie i stawy, działa dobroczynnie na układ krążenia, ułatwia zasypianie;
  • wanna ogrodowa z hydromasażem zapewnia intymność i prywatność – publiczne jacuzzi wiąże się z pewnymi niedogodnościami, a własne jacuzzi ogrodowe zapewnia ciszę i spokój – tylko w gronie najbliższych, zaufanych osób;
  • różne formy terapii – hydroterapia, aromaterapia, chromoterapia i wiele więcej.

To wszystko możesz mieć tylko dla siebie i swoich bliskich, stawiając na dobrej jakości jacuzzi ogrodowe! Ten luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić, leży w Twoim zasięgu!

Jacuzzi ogrodowe w naszej ofercie spełnia wszelkie wymagania i atesty!

Jacuzzi ogrodowe, które dostępne są w naszej ofercie posiadają wszelkie atesty i certyfikaty – nawet te najbardziej wymagające! Wanna z hydromasażem do ogrodu posiada również systemy oczyszczające wodę, dzięki którym zawsze masz pewność, że wybierając modele dostępne u nas stawiasz na bezpieczeństwo. Oprócz tego, że wanna z jacuzzi do ogrodu zapewnia niesamowitą frajdę, rozrywkę, przyjemność i relaks, to zaopatrzona jest w sprawny i efektywny system, który dba o czystość i wymianę wody. Jest on niezbędny, by w pełni móc czerpać radość z korzystania z wanny ogrodowej.

Wanna ogrodowa – Warszawa i okolice

W Warszawie i jej okolicach cały czas przybywa nowych domów jednorodzinnych oraz osób, które tam mieszkają i chcą postawić na swoje własne jacuzzi w przydomowym ogrodzie. Wanna ogrodowa w Warszawie i aglomeracji to ciekawe rozwiązanie dla mieszkańców domów w tych rejonach. Jeśli więc jako mieszkaniec tych rejonów, chcesz zainwestować w dżakuzi ogrodowe, koniecznie skontaktuj się z nami!

Dżakuzi ogrodowe – postaw na najlepsze rozwiązania!

Własne dżakuzi ogrodowe to marzenie wielu osób, które pomagamy zrealizować! Sprawdź koniecznie rozwiązania dostępne na Dorakospa.pl, skontaktuj z nami w kwestii rozwiązań, jakie oferujemy, przedstaw swoje oczekiwania, a już niebawem będziesz mógł cieszyć się jacuzzi w swoim ogrodzie. Nasza firma oferuje również szerokie wsparcie, które jest konieczne, jeśli chcesz mieć w swoim ogrodzie jacuzzi.

BAHAMA

Liczba siedzisk: 1
Liczba leżanek: 2
Liczba pomp: 1x3HP
Liczba dysz: 48
Wymiary: 2100mm x 1700mm x 830mm
Waga netto/waga brutto: 330kg/1100kg

SONORA

Wanna „SONORA” dostępna jest w 1 wariancie kolorystycznym, posiada 2 leżaki oraz dodatkowo 1 miejsce siedzące, co pozwala na jednoczesne przebywanie w wannie 3 osób. Dzięki wykorzystaniu pianki izolacyjnej, każda z wanien SPA DORAKO posiada uszczelnioną podstawę. Takie rozwiązanie pozwala na pełne wykorzystanie energii niezbędnej do ogrzewania wody.
Liczba siedzisk: 1
Liczba leżanek: 2
Liczba pomp: 2x2HP + 1x1HP
Liczba dysz: 87
Wymiary: 2200mm×1560mm×780mm
Waga netto/waga brutto: 295kg/965kg

JAMAICA

Liczba siedzisk: 3
Liczba leżanek: 2
Liczba pomp: 1x3HP+1x2HP
Liczba dysz: 59
Wymiary: 2200mm x 2200mm x 950mm
Waga netto/waga brutto: 390kg/1590kg