WANNY SPA

Wanny i jacuzzi do domu i ogrodu

Wiele osób najlepiej i najchętniej relaksuje się w wannie lub jacuzzi. Właśnie dlatego tego typu sprzęty cieszą się bardzo dużą popularnością. W końcu każdy chce mieć w swoim domu sprzęty, które zapewniają mu relaks i pozwalają na pełne odprężenie. Można je wprowadzić zarówno do swojego domu, jak i do ogrodu.

Modnym sposobem aranżacyjnym przestrzeni ogrodowej jest obecnie wanna do ogrodu. Może występować w wersji standardowej lub może to być jacuzzi ogrodowe. Dostępna jest także wanna z jacuzzi. Propozycji jest wiele, dlatego każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie, dopasowany do potrzeb. Najważniejsze jest aby kupić urządzenie odznaczające się najwyższą jakością i spełniające wszystkie oczekiwania użytkownika. Tylko wtedy wanna ogrodowa będzie spełnieniem marzeń i zapewni komfort, o jaki każdemu chodzi. Dobrym pomysłem jest kupić jacuzzi zewnętrzne od producenta, który w tego typu urządzeniach się specjalizuje. Dzięki temu można mieć pewność, że dołożył starań, aby przygotować wanny spa ogrodowe przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Takie sprzęty będą nam służyły przez lata i nie będzie się miało z nimi żadnych, nawet najmniejszych problemów, co jest w przypadku takiej inwestycji najważniejsze.

Znaczenie ma także to, aby jacuzzi w domu działało w bezpieczny i komfortowy sposób. Konieczne jest więc zastosowanie w takich urządzeniach nowatorskich technologii. Przełoży się to na funkcjonalność, z jakim dżakuzi ogrodowe będzie działało. Z pewnością uzyskać będzie można wtedy wysokie zadowolenie z efektów, jakie zostaną osiągnięte. Nie ma takiej możliwości, aby mogło być inaczej.

Wanny SPA Dorako to gwarancja najwyższej jakości i połączenie luksusu, który zapewni najwyższej jakości relaks, z kompaktowymi wymiarami oraz niebagatelnym wpływem na zdrowie i samopoczucie. Dzięki nim marzenie o domowym jacuzzi może się spełnić!

Nasze wanny SPA dostępne są w czterech zróżnicowanych liniach, które oferują cechy dostosowane do indywidualnych preferencji użytkownika. Silny hydromasaż, czy delikatne bąbelki? Wybór należy do Ciebie!

Seria SUPREME SPA LINE to nasze topowe rozwiązania, które oferują nawet 91 dysz masujących, wydajne pompy oraz do 8 miejsc dla użytkowników. To propozycja dla wymagających, którzy nie chcą godzić się na żadne kompromisy.

Seria SMART SPA LINE to połączenie kompaktowych wymiarów, komfortu i nowoczesnych rozwiązań z rozsądną ceną. Dysze – może być ich nawet 86 – zapewnią relaks i poprawią samopoczucie, zaś wydajne pompy zagwarantują niezawodną pracę przez cały okres eksploatacji.

Seria TREASURE SPA LINE to propozycje dla tych, którym zależy przede wszystkim na relaksie w pozycji leżącej. Niektóre modele mogą mieć nieco mniejszą szerokość, co sprawia, że będą idealne również do aranżacji wewnątrz.

Seria PREMIUMSPA LINE łączy niezwykle zaawansowane rozwiązania technologiczne z bardzo oryginalnym designem. Subtelna elegancja, delikatnie zaokrąglone kształty i efektowne oświetlenie gwarantuje niezapomniany klimat każdej kąpieli.