Wanny SPA

W poszukiwaniu idealnej formy relaksu w swoim domu warto postawić na jacuzzi domowe – wanny spa, które znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. Domowe jacuzzi to jest nie tylko bardziej luksusową wersją wanny, która znacząco uatrakcyjnia wystrój Twojej łazienki, to też korzystne dla zdrowia rozwiązanie! 

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, a przekonasz się, że na czas spędzony w gorącym, bulgoczącym jacuzzi jest w Twoim zasięgu! Wanna spa pomoże Ci się zrelaksować, rozładuje napięcie mięśniowe, a także wyraźnie poprawi Twoje i Twoich bliskich ogólne samopoczucie.

Nasze wanny SPA dostępne są w czterech zróżnicowanych liniach, które oferują cechy dostosowane do indywidualnych preferencji użytkownika. Silny hydromasaż, czy delikatne bąbelki? Wybór należy do Ciebie!

Seria SUPREME SPA LINE to nasze topowe rozwiązania, które oferują nawet 91 dysz masujących, wydajne pompy oraz do 8 miejsc dla użytkowników. To propozycja dla wymagających, którzy nie chcą godzić się na żadne kompromisy.

Seria SMART SPA LINE to połączenie kompaktowych wymiarów, komfortu i nowoczesnych rozwiązań z rozsądną ceną. Dysze – może być ich nawet 86 – zapewnią relaks i poprawią samopoczucie, zaś wydajne pompy zagwarantują niezawodną pracę przez cały okres eksploatacji.

Seria TREASURE SPA LINE to propozycje dla tych, którym zależy przede wszystkim na relaksie w pozycji leżącej. Niektóre modele mogą mieć nieco mniejszą szerokość, co sprawia, że będą idealne również do aranżacji wewnątrz.

Seria PREMIUMSPA LINE łączy niezwykle zaawansowane rozwiązania technologiczne z bardzo oryginalnym designem. Subtelna elegancja, delikatnie zaokrąglone kształty i efektowne oświetlenie gwarantuje niezapomniany klimat każdej kąpieli.

Jacuzzi domowe – wanna spa do Twojej dyspozycji!

Nasze jacuzzi domowe – wanny spa wyposażone są w urządzenia do hydromasażu – na Twój organizm oddziałuje nie tylko sama woda, lecz również strumienie powietrzno-wodne, które osiągają różne ciśnienie. W takich warunkach ciało  się odpręża, nabiera sił oraz tonizuje. U nas możesz zmówić wanny spa o rożnej wielkości – od jednoosobowego, przez dwuosobowe, po takie, z których korzystać może więcej osób. Ponadto jacuzzi domowe dla naszych klientów, może być wykonane z różnych materiałów, a największą popularnością cieszą się:
  • akryl – korpus jacuzzi może przybierać nietypowe kształty: trójkątny, z gładkimi narożnikami, z zaokrągleniami;
  • metal – doda wyrazistości Twojemu domowemu jacuzzi, a jego polerowana powierzchnia zewnętrzna oczaruje swoim pięknym lustrzanym efektem;
  • szkło – zdecydowanie wzmocni walory dekoracyjne Twojego domowego jacuzzi, nada mu lekkiego i minimalistycznego wyglądu, a ponadto wizualnie zajmie znacznie mniej miejsca w pomieszczeniu.

Jacuzzi domowe w naszej ofercie – szereg korzyści!

Jacuzzi domowe – wanna spa, którą zamówisz u nas zapewni Ci wiele korzyści. Podstawą leczniczego oraz relaksującego wpływu na organizm są ciśnienie wody i temperatura. Wanny spa zapewniają profilaktykę, która nastawiona jest na ulgę dla przeciążonego układu mięśniowego. odprężenie w domowym jacuzzi ma zbawienny wpływ na Twoje ciało i umysł. Może być stosowane  tak wśród osób zdrowych, jak i tych, którzy cierpią na różne schorzenia – lecz pamiętaj, aby w tym przypadku zawsze skonsultować rodzaj i intensywność zabiegów ze swoim lekarzem czy rehabilitantem. Odpowiednio ustawione dysze zapewniają zróżnicowane strumienie, które wypływają pod dużym ciśnieniem. W ten sposób masują miejscowo ciało. Zazwyczaj takiemu masażowi poddawane są nogi oraz dolny odcinek kręgosłupa – domowe jacuzzi to rodzaj hydroterapii w pozycji siedzącej i odbywa się na stosunkowo niedużej powierzchni. Nasze domowe jacuzzi – wanny spa to skuteczna metoda na likwidację napięć, a także na poprawę krążenia krwi. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które pracują w pozycji siedzącej, również dla sportowców i wszystkich aktywnych fizycznie. Sprawdza się także w przypadku kobiet w ciąży – pamiętaj, że konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym. Bąbelki zlikwidują też obrzęki stóp i pomogą przy wielu rodzajach kontuzji!

Poznaj nasze wanny spa!

W bogatej ofercie Dorakospa.pl dostępne są jacuzzi domowe, które zapewniają relaks, wypoczynek i pomoc w wielu aspektach zdrowotnych. Nie zwlekaj zatem i poznaj nasze wanny spa! Dostosuj je do swoich preferencji, nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i udzielą kompleksowych informacji – zapraszamy do kontaktu z nami.

HAWAII

Liczba siedzisk: 3
Liczba leżanek: 2
Liczba pomp: 2x3HP+1x2HP
Liczba dysz: 85 w tym 1xMULTIJET 6xSHIATZU
Wymiary: 2360mm × 2360mm × 950mm
Waga netto/waga brutto: 460kg/1860kg

GULLFOSS

Wanna z hydromasażem “GULLFOSS” dostępna jest w 2 wariantach kolorystycznych. Dzięki wykorzystaniu pianki izolacyjnej, każda z wanien SPA DORAKO posiada uszczelnioną podstawę. Takie rozwiązanie pozwala na pełne wykorzystanie energii niezbędnej do ogrzewania wody.
Liczba siedzisk: 5
Liczba leżanek: 1
Liczba pomp: 2x3HP
Liczba dysz: 45
Wymiary: 2230mm x 2230mm x 940mm
Waga netto/waga brutto: 395kg/1645kg

SONORA

Wanna „SONORA” dostępna jest w 1 wariancie kolorystycznym, posiada 2 leżaki oraz dodatkowo 1 miejsce siedzące, co pozwala na jednoczesne przebywanie w wannie 3 osób. Dzięki wykorzystaniu pianki izolacyjnej, każda z wanien SPA DORAKO posiada uszczelnioną podstawę. Takie rozwiązanie pozwala na pełne wykorzystanie energii niezbędnej do ogrzewania wody.
Liczba siedzisk: 1
Liczba leżanek: 2
Liczba pomp: 2x2HP + 1x1HP
Liczba dysz: 87
Wymiary: 2200mm×1560mm×780mm
Waga netto/waga brutto: 295kg/965kg

IGUAZU

Wanna z hydromasażem “IGUAZU” dostępna jest w 3 wariantach kolorystycznych. Dzięki wykorzystaniu pianki izolacyjnej, każda z wanien SPA DORAKO posiada uszczelnioną podstawę. Takie rozwiązanie pozwala na pełne wykorzystanie energii niezbędnej do ogrzewania wody.
Liczba siedzisk: 3
Liczba leżanek: 2
Liczba pomp: 2x2HP
Liczba dysz: 49
Wymiary: 2100mm x 2100mm x 950mm
Waga netto/waga brutto: 405kg/1595kg