O firmie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

DORAKO to godna zaufania firma z tradycją. Naszą dewizą jest zawsze zadowolony klient, a praca, która wykonujemy – pasją.

DORAKO jest firmą posiadającą ponad 25-letnie doświadczenie w branży SPA, wykonującą indywidualne projekty z zastosowaniem wanien z hydromasażem typu spa oraz basenów. Realizując marzenia zapewniamy, że każda wanna z hydromasażem, którą dostarczamy, ma najwyższy standard i doskonałe funkcje. Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów, począwszy od elementów sterujących, które wykorzystujemy, aż po materiały rurowe. Wykorzystujemy najnowsze technologie we wszystkich pracach związanych z budową i projektowaniem spa, aby tworzyć nowatorskie produkty, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

– Najważniejszy jest dla nas klient —

Nasza siedziba mieści się w Legionowie, zapraszamy!

DORAKO to godna zaufania firma z tradycją. Naszą dewizą jest zawsze zadowolony klient, a praca, która wykonujemy – pasją.

Nasza praca nie ogranicza się do produktów SPA, realizujemy również nowoczesne, ekologiczne projekty dla produktów kominkowych, zawsze uwzględniając przy tym aktualne i przyszłe wymagania ochrony środowiska. Specjalizujemy się zarówno w instalacjach kominków opalanych drewnem jak i na gaz ziemny lub płynny (LPG).

Słuchamy Państwa uwag, dopasowując ofertę indywidualnie do Waszych potrzeb, aby móc zapewnić najwyższy poziom wykonywanych usług oraz wykreować produkt spełniający nawet najśmielsze oczekiwania.

nasze realizacje