Technika

NASZE TECHNOLOGIE

Realizując marzenia zapewniamy, że każda wanna z hydromasażem, którą dostarczamy, ma najwyższy standard i doskonałe funkcje. Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów, począwszy od elementów sterujących, które wykorzystujemy, aż po materiały rurowe. Wykorzystujemy najnowsze technologie we wszystkich pracach związanych z budową i projektowaniem spa, aby tworzyć nowatorskie produkty, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dowiedz się więcej o naszych komponentach:

nastrojowe lampy

Wszystkie wanny Dorako Spas wyposażone są w oświetlenie na poziomie tafli wody, dużą diodę LED na dnie oraz oświetlone oparcia. Taki zabieg nadaje wannie nie tylko nowoczesnego wyglądu, ale również poprawia psychiczny nastrój użytkownika.

Zestaw Supreme Spa Line LED
W skład tego zestawu wchodzi oświetlenie na poziomie tafli wody, światła narożne oraz podświetlany panel kontroli powietrzem i zaworami. W zestaw ten zaopatrzone są wanny z serii Supreme Spas Line, Pearl Spa Line oraz Treasure Spa Line.
Iluminacja dysz wodnych
jacuzzi domowe
Opcjonalnie możliwe jest podłączenie dodatkowego systemu podświetlającego 3-,4- i 5-calowe dysze w które zaopatrzona jest Twoja wanna.
Kontrola przez WiFi
Aplikacja Balboa Worldwide App, dostępna jest na Twojego smartfona i pozwala ona na zdalny dostęp do Twojej wanny poprzez sieć lokalną, sieć WiFi lub połączenie internetowe w sieciach 3G i 4G. Aplikacja zawiera pełen panel sterowania pozwalający Ci na zmianę temperatury, uruchamianie i wyłączanie pomp czy nawet ustawianie cyklów filtracyjnych. System ten może zostać opcjonalnie zamontowany w wannach z serii Supreme Line czy Pearl Spa Line.
Wszystkie wanny Dorako Spas wyposażono w nowoczesny system filtracji i dezynfekcji ozonowej. Lepsza filtracja to więcej radości i dłuższa żywotność wanny
Clear Water System
Wanny Dorako Spas są zaopatrzone w ramy ze stali nierdzewnej, podstawę ABS oraz kompozytowe panele zewnętrzne – idealne na każdą pogodę, a także wewnątrz pomieszczeń. Zachowują one swoja jakość na lata a w przypadku uszkodzeń, panele te można bardzo łatwo wymienić.
Solidna zabudowa

System podłączeniowy
Seria Smart Spa Line zaopatrzona jest w
zestaw dwóch głośników kompatybilnych ze smartfonem.
System Audio Bluetooth
Luksusowy system muzyczny wyposażony
w dwa wysokojakościowe głośniki oraz
wodoodporny kontroler umila Ci korzystanie
z naszych wanien.

System muzyczny